Home /
Verlies tegen Boxmeer in return Mr. Zero
;

Verlies tegen Boxmeer in return Mr. Zero

Op deze mooie Zaterdag stond de thuiswedstrijd tegen het agressieve Akros uit Boxmeer op het programma. We misten in onze ploeg Sebas Wijnen, Emiel Viersma en Mirko Antheunisse vanwege blessures of andere verplichtingen. Er was wel een return van Hoeijmakers die er een maand uitlag vanwege een blessure aan zijn achillespees. We gingen het 1ste […]

Op deze mooie Zaterdag stond de thuiswedstrijd tegen het agressieve Akros uit Boxmeer op het programma. We misten in onze ploeg Sebas Wijnen, Emiel Viersma en Mirko Antheunisse vanwege blessures of andere verplichtingen. Er was wel een return van Hoeijmakers die er een maand uitlag vanwege een blessure aan zijn achillespees.

We gingen het 1ste kwart in, wetend dat Boxmeer vanaf de eerste seconden gelijk gretig zou zijn op de bal. Met maar een scheidsrechter was dit ook wel meer mogelijk, omdat je met een scheidsrechter natuurlijk veel minder ziet dan met twee. Scores op het begin van Laurense en Gommans zorgen ervoor dat we in de game blijven, maar Boxmeer blijft terugvechten, en met succes, want vanaf dat moment kwamen ze voor te staan.

In het 2de kwart werden er heel weinig scores gemaakt aan beide kanten, zowel de mannen uit Venray als de mannen uit Boxmeer hadden moeite met scoren omdat er heel agressief werd verdedigd en weinig werd gefloten, alles was mogelijk in deze wedstrijd. Jumpers kwam nog wel een beetje terug in de wedstrijd. De agressiviteit in de defense leidde tot in de hele 1ste helft daarom ook tot weinig scores. Ruststand 25-26

In het 3de kwart werd er niet veel anders laten zien, alleen het feit dat er nog wat agressiever en gretiger werd gehandeld door de mannen uit Boxmeer. Veel niet gefloten fouten leidde aan beide kanten tot veel frustraties. De point guards Wulterkens en Hoeijmakers werden ook heel erg onder druk gezet, waardoor het vanaf het begin van de aanvallen al lastiger werd om de defense tegen te werken. In dit kwart loopt Boxmeer ook al wat meer uit en de scores bij Jumpers vallen niet meer. Boxmeer loopt in het 3de kwart dus iets op de mannen van Jumpers uit.

In het 4de kwart werd er door de mannen van Jumpers al veel meer teruggevochten en wel met resultaat. We liepen in op Boxmeer en kwamen hierbij tot een 1-punt achterstand. Daarna kwam er een time-out vanuit Boxmeer. Na de time-out van Boxmeer ging het weer de andere kant op. Boxmeer scoorde hierbij weer meer dan Jumpers, waardoor ze weer uitliepen. In de laatste 5 minuten van deze wedstrijd werd Schaeffers erin gezet, die er zo, in nog geen 2 minuten alweer 10 punten heeft inliggen. Helaas was dit niet genoeg om de wedstrijd tegen Boxmeer te winnen. Eindstand: 55-62

Topscoorders: Dirk Laurense23 punten, Justin Gommans 11 punten, Erik Scheffer 11 punten en Mr. Zero 0 punten.

Aankomende vrijdag staat de wedstrijd tegen Maastricht Knights op het programma, deze wedstrijd zal in Maastricht zijn om 20.15 uur.